Uroczystości: Lokalne, impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa

Uroczyste otwarcie zrewitalizowanego rynku we Wleniu

16 października 2020 od: 12:00 do 20:00
Pl. Bohaterów Nysy, Wleń, lwówecki, dolnośląskie
Rynek we Wleniu

Przygotowujemy uroczyste otwarcie rynku we Wleniu po rewitalizacji. Wydarzenie z plenerowym koncertem Anny Jurksztowicz zaplanowane jest na piątek 16 października 2020 r. Ze względu na obostrzenia sanitarne, związane ze stanem epidemii, jesienne spotkanie w pięknej przestrzeni w sercu miasta przebiegać ma w szczególnych warunkach. Ubieramy maseczki, dezynfekujemy ręce i cieszymy się życiem - z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Polowa Msza Św. odbędzie się na placu przy Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu (przy ul. Dworcowej 10).

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.