Uroczystości: Lokalne, impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

Jarmark Średniowieczny - Dni Wlenia

2019-06-15 - 2019-06-16
od: 12:00 do 23:59
Wleń, lwówecki, dolnośląskie
Wleń, ul. Wojska Polskiego - plac koło Dino

Z przyjemnością potwierdzamy datę tegorocznego święta Dni Wlenia/Jarmark Średniowieczny! Zapraszamy mieszkańców i gości z całego świata 15 i 16 czerwca 2019!

Intensywnie pracujemy nad programem, atrakcjami, wydarzeniami.
Rozmawiamy z partnerami, artystami, szukamy ciekawych rozwiązań.
Dziś już wiemy, że naszymi Gwiazdami, w sobotę 15 czerwca będą zespoły:
niezwykle popularne ŁOBUZY/ disco polo
oraz legenda polskiej muzyki rockowej LOMBARD

Życząc Wam wspaniałych wrażeń podczas całego wydarzenia oraz koncertów zachęcamy: zapiszcie tą datę w Waszych kalendarzach, bo będzie się działo!

Obserwujcie nas również na facebooku, bo sukcesywnie będziemy dodawali aktualności w wydarzeniu!
Do zobaczenia!
Organizatorzy

Jarmark Średniowieczny

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.