Festyny, pikniki: Integracyjne, impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi

Wleński Jarmark Adwentowy

15 grudnia 2018 od: 17:00 do 19:00
Chopina 2, Wleń, lwówecki, dolnośląskie
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu

Zapraszamy na pachnący świętami Jarmark Adwentowy

W tym roku kilka znaczących zmian. Chcemy celebrować ten czas w ciepłym, klimatycznym miejscu. Chcemy wspólnie śpiewać, delektować się pysznościami np. z sołeckich stoisk. Niskie temperatury nie sprzyjają takim wydarzeniom. Dlatego w tym roku postanowiliśmy zaprosić Was do nas!

Do dyspozycji mamy przestrzenie domu kultury we Wleniu:
Sala Widowiskowa- tu odbędzie się większość wydarzeń, wystawcy będą kusić swoimi wspaniałymi, świątecznymi propozycjami, a ze sceny
o 18.00 polecą w górę kolędy w wykonaniu Białych Słowików - dzieci/ OKSiT i zespołu wokalnego Seniorek z Doliny Bobru/ OKSiT
17.00 warsztat ozdabiania pierniczków/ kawiarnia
17.00-19.00 Pchli Targ/ Bawialnia

Zapraszamy Wystawców: rezerwacje pod nr tel.: 757136268


Źródło: OKSiT Wleń
Więcej informacji: oksit.wlen@gmail.com

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.