Festyny, pikniki: Kulinarne, Miejskie, Rodzinne, Gminne, Integracyjne, impreza otwarta, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza dla dzieci

Jarmark Adwentowy we Wleniu

17 grudnia 2017 od: 11:00 do 14:00
Plac Bohaterów Nysy, Wleń, lwówecki, dolnośląskie
rynek we Wleniu

Bardzo gorąco zapraszamy Państwa instytucje i organizacje do współorganizowania razem z nami Jarmarku Adwentowego. To już nasza lokalna tradycja, w niedzielę poprzedzającą Wigilie Bożego Narodzenia spotykamy się w sercu naszego miasteczka, by wspólnie cieszyć się z nadchodzących świąt, składać sobie życzenia, wspólnie kolędować. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w kiermaszu świątecznym- zapraszamy wystawców, rękodzielników, stoiska z pysznym jadłem, ciastem, dekoracjami i prezentami świątecznymi.
Z wielką radością zapraszamy do kolędowania na żywo na wleńskim rynku solistów i grupy.
Stwórzmy ten Jarmark tak jak potrafmy najpiękniej- czyli RAZEM!


Rezerwacja miejsca i deklaracja uczestnictwa- 757136268 oksit.wlen@gmail.com
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
ul. Chopina 2, 59-610 Wleń
757136268
NIP 616 1162946
REGON 230926446

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.