Kino we Wleniu zaprasza w listopadzie

Jesień w pełni. Zapraszamy na filmowe wieczory w Kinie za Rogiem we Wleniu “JUTRZENKA”.
W listopadzie serwujemy parę nowości ale również sprawdzone i lubiane pozycje. W drugi weekend miesiąca zapraszamy na pełny cykl PLANETY SINGLI. Lubicie komedie? Obejrzycie je w każdą niedzielę. Dla lubiących dreszczyk emocji proponujemy ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY, SKAZANY czy ŚMIERĆ LUDWIKA XIV.
Dzieciom oferujemy niemal same nowości - ROBACZKI Z ZAGINIONEJ DŻUNGLI, KRÓLOWA ŚNIEGU. PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA, KACZKI Z GĘSIEJ PACZKI i CUDOWNY CHŁOPAK.
Jeśli często u nas bywacie pamiętajcie, że kupując karnet na 8 seansów, za każdy film płacicie tylko 5 zł. O szczegóły zapytajcie w kinie.
Do zobaczenia!
fall_festival.png

Opublikowano: 02 listopada 2019 12:04

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Listopadowy repertuar Kina za Rogiem Jutrzenka we Wleniu [334.83 KB]

Wyświetleń: 129

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.