Uwaga! Polowanie

 (link otworzy duże zdjęcie)

Koło Łowieckie  "Grzywacz" informuje o dodatkowym polowaniu zbiorowych w dniu 18 listopada 2019 r. w obwodzie nr 208. Polowanie odbędzie się w godz. 8.00-15.30.

Źródło: Koło Łowieckie "Grzywacz" we Lwówku Śląskim ul. Oświęcimska 46/1

 

Rozporządzenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 22 grudnia 2005 r. w sprawie podziału województwa dolnośląskiego na obwody łowieckie, określa obwód łowiecki nr 208 w sposób następujący:

Na północy od styku toru kolejowego Lubomierz - Lwówek z drogą Pławna - Dębowy Gaj drogą na wschód przez m. m. Dębowy Gaj, Sobota do m. Dłużec w kierunku południowo-wchodnim drogą pomiędzy oddziałami 252 - 253 do m. Radomiłowice. Z m. Radomiłowice do m. Bełczyna, a następnie na południowy-zachód szosą przez m. Bystrzyca, m. Wleń, m. Pławna Śr., a następnie na północ przez m. Pławna DLN. do punktu wyjściowego.

Opublikowano: 28 października 2019 16:11

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 409

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.