Punkt Konsultacyjny Funduszy Europejskich zaprasza

Punk Konsultacjny Funduszy Europejskich zaprasza:

na konsultacje indywidualne 13.11.2020 r.; w godzinach 10.00-12.00

Konsultacje kierujemy do wszystkich zainteresowanych , a w szczególności do osób fizycznych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych  jak również do  jednostek gminy, którzy chcą porozmawiać o możliwościach wsparcia unijnego.

Konsultacje indywidualne będą mogły odbyć się zarówno telefonicznie jak i online. Formę wybiera sam zainteresowany w e-mailu zgłoszeniowym. W odpowiedzi otrzyma konkretną godzinę kontaktu, i:

  • w przypadku rozmowy  telefonicznej będziemy prosić o nr telefonu.
  • natomiast w przypadku online będziemy przesyłać konkretny link. W spotkaniu będzie można uczestniczyć uruchamiając (klikając) link.  Link otworzy się automatycznie w przeglądarce internetowej.


131120_wlenkonsultacje_indywidualne.jpg 

Opublikowano: 09 listopada 2020 21:14

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 173

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.