Bitwa o wozy!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Mieszkańcu Gminy Wleń!

Spełnij swój obywatelski obowiązek i 12 lipca, w niedzielę oddaj swój głos! W bitwie o wozy nie jest ważne to, na kogo zagłosujesz. Ważny jest sam udział w wyborach.
Dzięki temu możemy otrzymać nowy wóz strażacki który zwiększy bezpieczeństwo w naszej gminie.

Jest to druga tura, w której po raz kolejny gmina z najwyższą frekwencją otrzyma SAMOCHÓD STRAŻACKI.

Tym razem do wygrania jest aż 49 wozów strażackich (według starego podziału województw).

Zwycięstwo jest realne. O tym, która gmina zwycięży będą decydować nie dziesiątki tysięcy, nie tysiące, a setki lub dosłownie dziesiątki głosów.

Prosimy o wasze wsparcie!


Więcej informacji www.gov.pl

Źródło: OSP WLEŃ

Opublikowano: 06 lipca 2020 11:59

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 500

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.