Sytuacja epidemiologiczna 27.05.2020

 (link otworzy duże zdjęcie)
Dzień dobry!
Dzisiaj (27.05.2020) mam dla Państwa bardzo dobre wieści. W naszej gminie pozostała tylko jedna osoba chora na koronawirusa. Oznacza to, że u pozostałych 8 osób wyszedł wynik negatywny i są ozdrowieńcami. Na kwarantannie pozostaje 9 osób.
 
W Powiecie Lwóweckim 8 osób jest chorych, a na kwarantannie przebywa 103 osoby.
 
To bardzo dobre informacje. Cieszę się tym bardziej, że Gminie Wleń nikt nie zmarł, a wszystkie osoby przeszły dosyć łagodnie tą chorobę.
Pewnie to jeszcze nie koniec walki z tą chorobą, ale te dane napawają optymizmem. 
 
Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń. 

Opublikowano: 27 maja 2020 17:21

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 173

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.