Sytuacja epidemiologiczna w Gminie Wleń 18.05.2020

 (link otworzy duże zdjęcie)

Statystyka epidemiologiczna na dzień 18 maja 2020 roku w Gminie Wleń wygląda następująco:
Osoby chore: 9
Nielestno - 5
Pilchowice - 1
Wleń - 1
Marczów - 2
W DPS Nielestno nie ma osób chorych.
Kwarantanną jest objętych 18 osób.

W Powiecie Lwóweckim chorych jest nadal 30 osób, a kwarantanną objęto 140 osób.

Niestety coraz częściej wiele osób lekceważy zalecenia epidemiologiczne. Staramy się nie stosować ostrych sankcji wobec osób nieużywających maseczek, przede wszystkim pouczamy te osoby, które masek nie mają w miejscach publicznych. Proszę jednak pamiętać o przestrzeganiu zasad, w trosce o dobro nas samych i naszych bliskich. Niestety osoby notorycznie pouczane będziemy karać.

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 18 maja 2020 13:31

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 196

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.