Luty 2020 w KzR Jutrzenka

 (link otworzy duże zdjęcie)
Lutowe wieczory jeszcze długi a to dobra okazja żeby spędzić je w Kinie za Rogiem Jutrzenka we Wleniu. Jak co miesiąc, staramy się grać nowe propozycje filmowe. Serdecznie zapraszamy na nowości dla dorosłych: “Kręcisz Mnie”, “Ocean Ognia”, “ Na Wyciągnięcie Ręki”, “Jestem Mordercą”. Dzieci zapraszamy na: “Praziomka” oraz “Ozziego”.

W lutym nasze kino startuje z nowym pasmem “Kino dla Młodzieży”. Zapraszamy na filmy szczególnie dedykowane młodzieży, traktującego o ich problemach ale też pełne efektów specjalnych i humoru. Każdy piątek o godz. 18.00! Sugerowany przedział wiekowy to >12 lat. Cena biletu: 8zł. W lutym zagramy: “BFG. Bardzo Fajny Gigant”, “Mia i Biały Lew”, “Power Rangers” oraz “Dawcę Pamięci”!

Zawsze są ważne dla nas dzieci, nawet te najmłodsze. Czekamy na nie w każdą sobotę o godz. 11.00. Pamiętajcie, w pierwszą sobotę miesiąca gramy mix bajek animowanych dla dzieciaczków powyżej 3 roku życia. Prosimy, by dzieci pozostawały zawsze pod opieką osób dorosłych!

Zachęcamy do wynajmowania sali kinowej nie tylko na projekcje kinowe. Z powodzeniem zorganizujecie tam seans materiału filmowego swojego autorstwa. Wynajem sali na czas do 2 godz. bez względu na ilość widzów, to koszt 120 PLN.

info: Kino za Rogiem Jutrzenka we Wleniu

Opublikowano: 30 stycznia 2020 15:29

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Repertuar KzR_Jutrzenka luty 2020r [2.5 MB]

Wyświetleń: 88

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.