Grudzień 2019 w Kinie Jutrzenka

repertuar grudzień (link otworzy duże zdjęcie)
Mamy przyjemność zaprezentować Wam grudniowy repertuar, w którym znajdziecie mnóstwo bożonarodzeniowych inspiracji. Główny nacisk położyliśmy na sprawdzone, świąteczne komedie ale nie zabraknie też propozycji dla Widzów o mocnych nerwach.
Zapraszamy na premiery: “Miłość jest wszystkim”, “Dar”, “Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta”, “Dotknij Nieba”. Ponadto wiele ciekawych propozycji!
--
6-go grudnia (piątek) o godz. 17.00 zapraszamy nie tylko dzieci na Seans Mikołajkowy z filmem “Mikołaj i Spółka”. Pamiętajcie, że element mikołajkowego ubioru upoważnia do zakupu biletu za symboliczną złotówkę!
--
W całym grudniu koszt wynajmu sali kinowej z dowolnym filmem to koszt jedynie 90zł!
Serdecznie zapraszamy. Prawdziwie świąteczna atmosfera tylko w Kinie za Rogiem Jutrzenka we Wleniu!

Opublikowano: 02 grudnia 2019 10:29

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Grudniowy repertuar Kina za Rogiem Jutrzenka Wleń [3.03 MB]

Wyświetleń: 230

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.