Fundusze europejskie dla JST

belka_pl.png

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Jednostki samorządu terytorialnego – beneficjenci funduszy europejskich”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza beneficjentów FE na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące  pozyskania informacji nt. zasad wdrażania, zarządzania i rozliczania  projektów oraz najczęściej popełnianych błędów  na etapie realizacji projektu oraz możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich przez jednostki samorządu terytorialnego w 2020 roku.

Do udziału zapraszamy beneficjentów Funduszy unijnych, w tym:

  • przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego;
  • przedstawicieli jednostek organizacyjnych JST;

Spotkanie odbędzie się 5 grudnia 2019 r. w Jeleniej Górze w godzinach 10.00 - 13.00 w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Pl. Ratuszowy 32/32a).

Program spotkania:

  • Wsparcie UE dla jednostek samorządu terytorialnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 -  konkursy 2020
  • Zasady wdrażania i zarządzania projektami finansowanymi ze środków UE, zmiany w projektach;
  • Procedury wyboru wykonawców, najczęściej popełniane błędy; 
  • Zasady rozliczania projektów, najczęściej popełniane błędy;
  • Zasady promocji projektów, oznakowanie produktów projektu;
  • Okres trwałości i sprawozdawczość w okresie trwałości;

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 3 grudnia 2019 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.  Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania :
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42
e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

Opublikowano: 21 listopada 2019 15:15

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 214

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.