Bezpłatne kursy - stylizacja paznokci i barman-barista

kursy, zdjęcie poglądowe (link otworzy duże zdjęcie)

Jeśli nie pracujesz i chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe Urząd Miasta i Gminy Wleń serdecznie zaprasza do udziału w kursach.

Zapewniamy możliwość skorzystania z bezpłatnego kursu oraz dokumenty potwierdzające uzyskane kwalifikacje.

Miejsce realizacji: Wleń

Zapisy na kurs oraz wszelkie informacje u Pani Marty Świętochowskiej w pokoju nr 3 w Urzędzie Miasta i Gminy Wleń, nr tel.: 757136075.


Jesteś zainteresowany? >>Kliknij i dowiedz się więcej<<


Opublikowano: 04 września 2019 15:20

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 899

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.