Kino za Rogiem zaprasza we wrześniu

Jesień zbliża się dużymi krokami a wieczory są coraz dłuższe. To wyśmienita okazja, żeby częściej odwiedzać Kino za Rogiem Jutrzenka we Wleniu. Jesienne wieczory sprzyjają filmowym emocjom, a my wyświetlamy emocje.

We wrześniu proponujemy Wam kilka pewnych pozycji. Są to: PLAN B, POZYCJA OBOWIĄZKOWA, MĄŻ CZY NIE MĄŻ, 1920 BITWA WARSZAWSKA - to premiery w naszym kinie warte polecenia.

8 września zagramy charytatywnie dla pogorzelców z Bełczyny (Gmina Wleń) - liczymy na szczodrość naszych Widzów. Zapraszamy do wspólnego pomagania podczas projekcji Cirque de Soleil AMALUNA.

Dla dzieci zupełnie niegrane jeszcze filmy animowane: PADDINGTON 2 i ODLOTOWY NIELOT. Najmłodszych zapraszamy na serię kilku bajek.

Pamiętajcie żeby zapytać o karnet, który uprawni Was do piątego seansu gratis. Wystarczy tylko porozumiewawcze spojrzenie - przecież ROZUMIEMY SIĘ BEZ SŁÓW.

wrzesien_2019.png

Opublikowano: 28 sierpnia 2019 08:36

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 256

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.