Skrócone godziny pracy urzędu

 (link otworzy duże zdjęcie)

W związku z wystąpieniem szczególnie uciążliwych warunków pracy spowodowanych wysokimi temperaturami oraz prognozami wskazującymi na dalsze ich utrzymywanie się, czas pracy pracowników Urzędu Miasta i Gminy Wleń, w tym grupy remontowo-porządkowej, zostaje skrócony.

Od dnia 25 czerwca br. do odwołania tut. urząd będzie pracował w godzinach 7.30:14:30

Więcej informacji w Zarządzeniu nr 0050.53.2019 Burmistrza Miasta i Gminy Wleń z dnia 24.06.2019r.
Kliknij żeby zobaczyć: https://bit.ly/2Rwfr3q

Opublikowano: 24 czerwca 2019 16:51

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 212

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.