Maj w KzR Jutrzenka we Wleniu

plakat (link otworzy duże zdjęcie)
Kino za Rogiem Jutrzenka poleca się na majówkę i nie tylko ;) W tym miesiącu przede wszystkim świętujemy Dzień Strażaka, który przypada 4 dnia miesiąca - zapraszamy na poruszający film OCALIĆ I ZGINĄĆ. Zachęcamy do rezerwacji miejsc na kolejną już Noc w Kinie, która odbędzie się w piątek 17 maja - zobaczcie co gramy. Maj to także Dzień Mamy, z tej okazji zagramy komediodramat 50 WIOSEN AURORY. W tym miesiącu parę ciekawych propozycji dla dzieci, m. in. Bella i Sebastian 3!
Ponadto po raz pierwszy gramy: JANKĘ - dokument o Janinie Ochojskiej, CUDOWNY CHŁOPAK - poruszający film o dziecku, które szuka akceptacji otoczenia czy JESTEM TAKA PIĘKNA - zabawną komedię na nasze czasy ;)
UWAGA: od 1 maja 2019 r. rezerwacji miejsc dokonujemy tylko po przedpłacie!!
Życzymy pięknego maja i zapraszamy do kina !

Opublikowano: 30 kwietnia 2019 23:08

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 338

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.