Przeprosiny

Ja, Artur Zych przepraszam Marka Drala, że w swoim piśmie opublikowanym w Biuletynie Gminy Wleń z 30 czerwca 2017 r. zawarłem informację, że jest on osobą krytykującą aktywność społeczną, która nigdy "nie ubrudziła swoich rąk" bezinteresowną pracą na rzecz lokalnego społeczeństwa."

Ja, Artur Zych przepraszam Andrzeja Jaśkiewicza twórcę portalu wleninfo.pl, że w swoim piśmie opublikowanym w Biuletynie Gminy Wleń z 30 czerwca 2017 r. zawarłem informację, że jest on osobą krytykującą aktywność społeczną, która nigdy "nie ubrudziła swoich rąk" bezinteresowną pracą na rzecz lokalnego społeczeństwa."


W związku z tą sprawą zwracam się z apelem do obu mieszkańców o zgodę na upublicznienie pozwu i wyroków w całości. Dzięki temu mieszkańcy Gminy Wleń będą mieli pełny obraz przebiegu sprawy.

                                                                                                                                           Artur Zych

Opublikowano: 30 kwietnia 2019 09:51

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 997

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.