Kwiecień w Kinie za Rogiem Jutrzenka

Wiosenne porządki już za nami. Całkowicie przewietrzyliśmy nasz kwietniowy repertuar. Niniejszym prezentujemy ofertę Kina za Rogiem “Jutrzenka” we Wleniu. Zapraszamy na nietuzinkową komedię wielkanocną “Mazurek” w świąteczny poniedziałek o godz. 17.00. W Wielką Sobotę dla dzieci wyjątkowy film - “Asterix i Obelix. Dzielnica Bogów”! W Wielki Piątek wspominamy postać Wojciecha Młynarskiego w lekkiej i ciekawej kompozycji “Młynarski. Piosenka finałowa”. Ponadto wiele niegranych dotychczas, godnych polecenia tytułów: “Strategia Mistrza”, “7 Uczuć”, “Katyń” Andrzeja Wajdy, “O koniach i ludziach”. W kwietniu w ramach cyklu Wielka Sztuka za Rogiem, historia księżniczki “TURANDOT”.

Jak wiosna to tylko z Jutrzenką.

Źródło: Fb/Kino za Rogiem Jutrzenka we Wleniu

kwiecien_2019.png

Opublikowano: 25 marca 2019 23:35

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 309

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.