Luty 2019 w Kinie za Rogiem Jutrzenka

Serdecznie zapraszamy do Kina za Rogiem “Jutrzenka we Wleniu”. W lutowym repertuarze oscarowe propozycje: Wielkie Piękno, Przełęcz Ocalonych, Ida, Selma, La La Land i wiele innych. 14 lutego w Walentynki gramy Podatek od Miłości - zapraszamy na romantyczny wieczór z Jutrzenką. Luty to także Wielka Sztuka za Rogiem - dziewiątego dnia miesiąca wystawiamy sztukę teatralną Teatru Bolszoj z Moskwy - Dziadek do Orzechów. Dzieciom proponujemy: Wilk w Owczej Skórze, znany Gang Wiewióra 2, czy familijny Był Sobie Pies.
Do zobaczenia!

luty_2019.png

Opublikowano: 28 stycznia 2019 22:54

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Repertuar KzR Jutrzenka Luty 2019 [222.54 KB]

Wyświetleń: 314

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.