Świąteczny grudzień w KzR Jutrzenka

Repertuar Grudzień 2018 (link otworzy duże zdjęcie)
Kino za Rogiem Jutrzenka w grudniu będzie cały świąteczny. Proponujemy Wam gwiazdkowe pewniaki: LISTY DO M. 3, FIRMOWA GWIAZDKA (trwają zapisy - więcej informacji na naszym Facebooku). Dla dzieci w każdą sobotę o godz. 11.00 serwujemy świąteczne kino (Królowa Śniegu 3, Ratujmy Mikołaja, Renifer Niko Ratuje Święta). Ponadto kilka ciekawych premier: WHITNEY - od zawrotnej kariery do upadku - film biograficzny o Whitney Houston, dla dzieci MY LITTLE PONY - historia najpopularniejszego kucyka na świecie.

Z przykrością informujemy, że wszystkie bilety na ZIMNĄ WOJNĘ 8 grudnia, zostały wyprzedane. Chcecie obejrzeć ten film w naszym kinie? Dajcie nam znać (737-321-164, kzr.wlen@gmail.com).

*Bilety na projekcje filmów ze Złotej Kolekcji KzR Jutrzenka kosztują 8 zł!

Zapraszamy do Jutrzenki bo świetnie się ogląda w miłym towarzystwie. A to właśnie u nas.

Opublikowano: 30 listopada 2018 08:41

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Repertuar Grudzień 2018 [241.91 KB]

Wyświetleń: 430

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.