Listopadowy repertuar Kina za Rogiem we Wleniu

Listopadowy Repertuar KzR Jutrzenka (link otworzy duże zdjęcie)
Kino za Rogiem Jutrzenka we Wleniu czeka na Was w listopadzie! Miesiąc rozpoczynamy dobrymi horrorami - zapraszamy wszystkich fanów gatunku! Również w tym miesiącu proponujemy Złotą Kolekcję KzR Jutrzenka a w niej ZIMNA WOJNA i LA LA LAND - prosimy o uprzednią rezerwację miejsc. Dzieci zapraszamy na: Między Nami Wampirami, Mój Przyjaciel Orzeł, BFG: Bardzo Fajny Gigant oraz Sarila!

14 listopada w ramach obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości zapraszamy na występ grupy wokalnej z Równego na Ukrainie (godz. 17.00) oraz projekcję filmu Powstanie Warszawskie i spotkanie z twórcami (godz. 18.00) - to wszystko na sali widowiskowej OKSiT. Z tej okazji w naszym kinie wyświetlimy cykl filmu historycznego Z Biegiem Lat, Z Biegiem Dni. Obraz ten stworzono na podstawie utworów pisarzy młodopolskich i międzywojennych - zapraszamy w niedziele!

Przypominamy o karnetach, dzięki którym piąty seans obejrzycie gratis. O karnety pytajcie w kinie! Przypominamy o możliwości wynajęcia kina na wasze szczególne okazje i uroczystości.


Źródło: Facebook Kino za Rogiem Jutrzenka we Wleniu

Opublikowano: 30 października 2018 09:46

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Listopadowy Repertuar Kina za Rogiem Jutrzenka [400.98 KB]

Wyświetleń: 303

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.