Zapora Pilchowicka na antenie TVN

dziendobrytvn_logo.png

W dniu 25 września 2018 r. Gmina Wleń będzie gościć ekipę stacji TVN, która będzie nadawać na żywo poranną prognozę pogody w programie "Dzień Dobry TVN" z Zapory i elektrowni wodnej w Pilchowicach. Podczas czterech odsłon zobaczycie największą kamienną zaporę w Polsce oraz Jezioro Pilchowickie.


Program Dzień Dobry TVN transmitowany będzie od 8:00 do 11:00. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

WIĘCEJ o zaporze wodnej w Pilchowicach

Opublikowano: 24 września 2018 13:55

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 1626

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.