Wakacje w Kinie za Rogiem Jutrzenka we Wleniu

repertuar lipiec/sierpień 2018 (link otworzy duże zdjęcie)

13-15 lipca w Kinie za Rogiem Jutrzenka to cykl filmów z Marianem Dziędzielem w roli głównej (Piąta Pora Roku, Moje Córki Krowy, Mocna Kawa Wcale Nie Jest Taka Zła. 14 lipca (w sobotę) zapraszamy na spotkanie z aktorem, które odbędzie się w OKSiT Wleń o godz.18.00). W dniach 20-22 lipca br. nasze kino ze względu na okres urlopowy, będzie nieczynne.

- Upomnij się o karnet – zbieraj pieczątki a piąty seans obejrzysz gratis!
- Uprzyjemnij sobie filmowe emocje - świeży popcorn za każdym razem. Koszt biletu z popcornem to 7zł, bilet normalny jak zawsze 5zł.
- Wakacyjne Kino Letnie dla dzieci na życzenie. W każdy wtorek i czwartek o 11.00, cena biletu – 3zł
- 28 lipca na seans o godz. 11.00 dla dzieci +3, opiekun wchodzi za gratis!
- 3 sierpnia podczas projekcji z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, wylosuj flagę narodową!

Opublikowano: 12 lipca 2018 00:37

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 382

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.