XLV Sesja Rady Miasta i Gminy Wleń

urząd miasta i gminy wleń (link otworzy duże zdjęcie)

Uprzejmie informujemy, że 28 czerwca 2018r. o godz. 9.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki odbędzie się XLV Sesja Rady Miasta i Gminy Wleń. Z dokładnym porządkiem obrad można zapoznać się, klikając na następujący link: XLV Rada Miasta i Gminy Wleń.

Opublikowano: 26 czerwca 2018 12:55

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 232

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.