ZUOK IZERY apeluje by oszczędzać wodę

kran zdjęcie (link otworzy duże zdjęcie)

Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych IZERY Sp. z o. o. w Lubomierzu prosi o wprowadzenie ograniczenia używania wody z gminnej sieci wodociągowej do odwołania dla miejscowości: Bystrzyca, Pilchowice i Klecza. Ograniczenie to powinno dotyczyć: -podlewania upraw polowych, ogrodowych oraz trawników,
-mycia samochodów, ciągników, maszyn rolniczych itp.,
-napełniania basenów i sadzawek.

Powyższe działania podyktowane są niedoborem wody pitnej powodowane dużym zapotrzebowaniem wynikającym z wysokich temperatur powietrza, długotrwałej suszy, znacznym obniżeniem wody w studniach zapewniających dopływ wody do sieci wodociągowej.

Opublikowano: 05 czerwca 2018 13:41

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 637

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.