Spotkanie w sprawie przystanków autobusowych we Wleniu

przyccstanek_autobusowy.png

W związku z zainteresowaniem mieszkańców problemem jazdy autobusów ulicą Jana Pawła II oraz ilością przystanków autobusowych w mieście Wleń, burmistrz Artur Zych zaprasza na spotkanie dyskusyjne, które odbędzie się w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki 13.06.2018 (środa) o godz. 18.00. Spotkanie to będzie miało charakter konsultacji społecznych.

Opublikowano: 30 maja 2018 11:12

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 309

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.