KWIECIEŃ w Kinie za Rogiem Jutrzenka

repertuar kwiecień 2018 (link otworzy duże zdjęcie)
Nareszcie wiosna. A wraz z nią również nowy repertuar. Mamy nadzieję, że w kwietniu znajdziecie przynajmniej parę dobrych powodów by nas odwiedzić! W tym miesiącu proponujemy trzy konkretne kierunki:
- Kino węszy spisek – piątkowa seria filmów sensacyjnych i politycznych, w sam raz coś dla wytrawnych Widzów!
- Kino od kuchni – zapraszamy na filmy o tematyce kulinarnej. Zawsze w soboty. Tutaj na tacy serwujemy przeważnie komedie o tematyce kulinarnej.
- Ogród sztuk – niedzielne filmowe emocje z najwyższej półki. Różne spojrzenia na sztukę, wiele wątków i możliwych interpretacji.
Kwiecień to również miesiąc pod znakiem Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji. Poza seansami zarezerwowanymi dla dzieci przedszkolnej i wczesnoszkolnej, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na projekcje O!PLA w pierwszą i ostatnią sobotę miesiąca. Ponadto w piątki grupy szkolne i przedszkolne mogą wynająć kino i obejrzeć wybrany przez siebie film za połowę ceny. Odczarowujemy piątek 13. zapewniamy Was, że w Jutrzence spędzicie go bez przykrych niespodzianek! W ten dzień losowanie upominków.Zaczaruj wiosnę z Jutrzenką!

Poniżej repertuar na kwiecień 2018 do pobrania w formacie PDF.

Opublikowano: 29 marca 2018 23:29

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Repertuar kwiecień 2018 [308.24 KB]

Wyświetleń: 428

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.