Oddaj krew i pomóż! Krwiobus w Lwówku Śląskim

krwiobus, źródło: http://www.rckik.walbrzych.pl (link otworzy duże zdjęcie)

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lwówku Śląskim informuje, iż w ramach akcji „Spokrewnieni służbą” planuje zbiórkę krwi w dniach 15, 16 i 19 marca 2018 roku w godz. 900-1300

Miejsce zbiórki:
Krwiobus przy Pogotowiu Ratunkowym, Lwówek Śl. ul. Gryfowska 1a.

Akcja ma charakter otwarty, jest skierowana do wszystkich, którzy chcą pomóc. Osoby zainteresowane akcją proszone są o kontakt z tutejszą komendą (nr tel.: 75 782 22 22) w celu organizacji i sprawnego przeprowadzenia zbiórki (krwiobus obsługuje ok. 8 osób na godzinę).

-> Więcej informacji znajduje się na: www.rckik.walbrzych.pl - kliknij
-> Zdjęcie udostępnione dzięki uprzejmości Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.

Zachęcamy do uczestnictwa w akcji.

Opublikowano: 01 marca 2018 11:16

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 430

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.