Marzec pełen premier w Kinie za Rogiem Jutrzenka we Wleniu

W marcu gramy dla Was mnóstwo nowych tytułów, zapraszamy na takie tytuły jak: JACKIE, SZTUKĘ KOCHANIA, ATLAS CHMUR, PORADY NA ZDRADY, ZJAZD ABSOLWENTÓW, NOWE PRZYGODY ALADYNA i nie tylko! W marcu nie może Was zabraknąć w kinie Jutrzenka!

W piątek, sobotę i niedzielę (16-18 marca) świętujemy nasze II urodziny - przyjdźcie do kina, zajrzyjcie pod fotel i sprawdźcie czy wygraliście od nas upominek z tej okazji. W dniach 19-23 marca wynajmujemy kino tylko za 50zł. Zapraszamy szczególnie klasy i grupy przedszkolne! Wybierzcie film, zadzwońcie a resztę ustalimy. W marcu to kobiety rządzą! FESTIWAL ENERGII KOBIET oraz premiera filmu SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ to wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Mamy nadzieję, że zdążyłaś zarezerwować sobie miejsce? Przypominamy, chodźcie do kina, zbierajcie pieczątki na karnecie, a piąty seans macie absolutnie gratis! Nie masz karnetu? Upomnij się o niego, promocja trwa! - Uprzyjemnijcie sobie filmowe emocje - świeży popcorn za każdym razem. Koszt biletu z popcornem to 7zł, bilet normalny jak zawsze 5zł!
Marzec w Kinie za Rogiem Jutrzenka zapewni Ci niezapomniane emocje i wspólne chwile wraz z rodziną! Planując swój weekend nie możesz zapomnieć o Jutrzence. Widzimy się!
 
kino_jutrzenka_ulotka_skladana_dl_marzec02.jpg
 

Opublikowano: 27 lutego 2018 23:38

Kategoria: Komunikaty

Załączniki:

Repertuar Kina za Rogiem Jutrzenka marzec 2018 [285.43 KB]

Wyświetleń: 357

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.