Onkologiczna BIAŁA SOBOTA w Lwówku Śląskim. 3 marca 2018

Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Lwówku Śląskim zaprasza chętnych mieszkańców Gminy Wleń do udziału w prelekcjach i badaniach organizowanych w ramach Onkologicznej Białej Soboty w Ratuszu w Lwówku Śląskim dnia 3 marca 2018 roku, o godz. 11.30. Onkologiczna Biała Sobota będzie okazją do zaprezentowania tematu profilaktyki przeciwnowotworowej, programu szybkiej diagnostyki w ramach pakietu onkologicznego, leczenia onkologicznego oraz realizacji projektu Klub Pacjenta Onkologicznego przez Fundację Nasz Szpital. Poniżej prezentujemy program wydarzenia.

biala_sobota.png


Opublikowano: 23 lutego 2018 10:21

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 445

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.