Modernizacja kotłowni miejskiej we Wleniu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Dobiegają końca prace remontowe w kotłowni zasilającą sieć ciepłowniczą miasta Wleń, związane z wymianą 2 piecy na ekogroszek oraz części instalacji na nowe.

Zadanie dofinansowane jest w całości ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych Przeciwdziałania COVID-19 na wsparcie zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego.

 

Opublikowano: 19 listopada 2020 18:45

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 312

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.