Budowa wodociągu tranzytowego do miejscowości Pilchowice

Pod koniec 2021 r. mieszkańcy sołectwa Pilchowice będą mogli korzystać z dobrej jakości wody bieżącej. Rozpoczyna się inwestycja, której zadaniem jest budowa sieci wodociągowej w tej miejscowości. Gmina Wleń jest po podpisaniu umowy z wykonawcą. Aktualnie trwają prace przygotowawcze i dokumentacyjne. Roboty budowlane powinny rozpocząć się z początkiem 2021 roku.

 

Opublikowano: 06 listopada 2020 10:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 564

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.