Pod Biało-Czerwoną. Projekt

 (link otworzy duże zdjęcie)
Projekt  „Pod biało-czerwoną” to patriotyczna inicjatywa, która ma na celu zjednoczyć społeczność lokalną ale również uhonorować Poległych za wolność i niepodległość Polski. Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej gminie w Polsce. Wszystko zależy od mieszkańców i oddanych przez nich głosów. My jako Gmina Wleń również chcielibyśmy się przyłączyć do tego projektu, wiec bardzo gorąco zachęcamy do klikania i oddawania głosów na naszą gminę. Więcej szczegółów w poniższym linku:


Opublikowano: 04 listopada 2020 14:27

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 317

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.