Konkurs dla Rolników

fot.: pixaby (link otworzy duże zdjęcie)

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społeczngo serdecznie zachęca rolników, domowników i osoby pracujące w gospodarstwach rolnych do korzystania z materiałów popularyzatorskich znajdujących się na stronie internetowej >tutaj< oraz Facebook KRUS.

W tym celu przygotowaliśmy dla Państwa konkurs – regulamin, test oraz oświadczenie RODO znajdują się poniżej na stronie urzędu gminy.

Aby wziąć udział w konkursie należy drogą mailową, na adres jelenia.gora@krus.gov.pl lub korespondencyjnie na adres PT KRUS w Jeleniej Górze, al. Jana Pawła II 13 58-500 Jelenia Góra, nadesłać wypełniony i podpisany test z podpisaną informacją RODO. Wymienione dokumenty można też złożyć osobiście w siedzibie PT KRUS w Jeleniej Górze, wrzucając je do skrzynki podawczej.

Więcej informacji w załącznikach poniżej.

Opublikowano: 03 listopada 2020 08:15

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin Konkursu [678.66 KB]

Konkurs [69.69 KB]

Wyświetleń: 328

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.