Gmina Wleń na wysokiej pozycji w rankingu Rzeczypospolitej

ranking samorządów (link otworzy duże zdjęcie)
W najnowszym Rankingu Samorządów Rzeczypospolitej Gmina Wleń znalazła się na 108 pozycji, wśród ponad 800 gmin miejsko wiejskich. To bardzo dobre miejsce, tym bardziej, że nasz potencjał gospodarczy jest niewielki. Nie mamy przemysłu, mamy bardzo ograniczone dochody. Przy tej okazji chciałbym podziękować wszystkim współpracownikom, bo to dzięki pracy zespołowej osiągamy takie wyniki.
 

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 02 listopada 2020 14:29

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 303

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.