Zapraszamy do lektury nowego Biuletynu Miasta i Gminy Wleń

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy do lektury nowego Biuletynu Gminy Wleń. Znajdują się w nim bieżące informacje z życia naszej gminy. Przeczytacie o trwających i planowanych inwestycjach, wydarzeniach kulturalnych oraz o aktualnych obostrzeniach związanych z epidemią koronawirusa. W tym numerze piszemy także o uroczystym otwarciu zrewitalizowanego rynku we Wleniu, które przeżywaliśmy wspólnie 16 października br. Życzymy miłego odbioru!

Biuletyn wydawany jest w nakładzie 500 egzemplarzy. Można go zobaczyć równie elektronicznie Biuletyn Gminy Wleń 3(20)/2020 online

Publikację można również pobrać w formacie PDF (poniżej).

 

Opublikowano: 30 października 2020 12:16

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Biuletyn Gminy Wleń 3(20)2020 [4.63 MB]

Wyświetleń: 415

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.