Dziedzictwo Kulturowe Doliny Bobru online

 (link otworzy duże zdjęcie)
Dziedzictwo kulturowe Doliny Bobru na http://www.dziedzictwodolinybobru.online/
 
Zapraszamy do obejrzenia multimedialnego albumu prezentującego bardzo atrakcyjne i wielce wartościowe miejsca oraz obiekty stanowiące dziedzictwo kulturowe Doliny Bobru.
Prezentacja stworzona została przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii cyfrowych przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu, w wyniku projektu „Dziedzictwo Kulturowe Doliny Bobru online”, którego realizacja dofinansowana została ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.
 
Jej zasadniczym elementem jest wirtualny spacer po Dolinie Bobru, który przenosi uczestników w najciekawsze miejsca regionu. Do jego przygotowania wykorzystano najnowsze technologie cyfrowe: panoramy sferyczne oraz zdjęcia z lotu ptaka. Dzięki fotografii sferycznej wysokiej rozdzielczości odkryć można piękno doliny Bobru i jej atrakcji turystycznych. Wybrane lokalizacje i obiekty zostały także sfilmowane, a zjawiskowy przewodnik sudecki Gracjan Kielijański w krótkich filmach przybliża w barwny sposób ich walory i ciekawe dzieje.
 
Publikowane materiały przygotowane zostały w sposób umożliwiający korzystanie z nich także na urządzeniach o małych rozmiarach ekranów.

Opublikowano: 28 października 2020 10:30

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 330

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.