Zmiana organizacji ruchu podczas uroczystości Wszystkich Świętych 2020 we Wleniu

W związku ze zbliżającymi się uroczystościami Wszystkich Świętych informujemy, że w terminie: 30.10.2020 r. - 02.11.2020 r. na ul. Górskiej we Wleniu wprowadzona będzie czasowa zmiana organizacji ruchu, która ma umożliwić swobodny i bezkolizyjny przejazd pojazdom.

Dojazd do cmentarzy komunalnych będzie możliwy przez miejscowość Łupki. Ulica Górska przekształcona będzie na drogę jednokierunkową, która umożliwi zjazd w kierunku miasta. Poniżej prezentujemy mapkę poglądową. Życzymy bezpiecznego dojazdu do celu.

cmentarz2.png


Opublikowano: 23 października 2020 13:30

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 488

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.