Podziękowanie za pracę dla pracowników przychodni zdrowia we Wleniu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo!

Proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania za Państwa pracę w Ośrodku Zdrowia we Wleniu w trakcie epidemii związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Dziękuję za Państwa profesjonalizm, zaangażowanie, sumienne wykonywanie powierzonych zadań, a w szczególności - za umożliwienie mieszkańcom Miasta i Gminy Wleń bezpośredniego kontaktu z lekarzem.

Za nami kilka trudnych miesięcy walki z wirusem. Nie wiemy jak sytuacja będzie się kształtować w kolejnych tygodniach. Państwa postawa zapewnia poczucie bezpieczeństwa pacjentom z różnymi schorzeniami i dolegliwościami.  Niezmiernie ważna jest świadomość, że każda osoba, przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, zostanie przez Państwa osobiście zbadana, wysłuchana i zdiagnozowana.

Jednocześnie na Państwa ręce pragnę przekazać wyrazy uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników wleńskiej przychodni. Dziękuję Paniom Pielęgniarkom za Ich codzienny kontakt z pacjentami podczas zabiegów, pobierania krwi, rejestracji, czy innych niezbędnych działań. Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia, wytrwałości i społecznego uznania na każdy dzień Waszej pracy.

Artur Zych
Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 14 października 2020 09:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 445

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.