Zmiana funkcjonowania urzędu we Wleniu

 (link otworzy duże zdjęcie)

Od dnia 13 października 2020 r. do odwołania w Urzędzie Miasta i Gminy we Wleniu ograniczona zostaje bezpośrednia, osobista obsługa klientów urzędu wyłącznie do zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom, po wcześniejszym telefonicznym lub e-mailowym umówieniu się z pracownikiem urzędu.

Więcej szczegółów w Zarządzeniu 0050.86.2020 Burmistrza Miasta i Gminy Wleń z dnia 12 października 2020 r. w sprawie zmiany funkcjonowania Urzędu Miasta i gminy we Wleniu - KLIKNIJ

Opublikowano: 12 października 2020 17:00

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 569

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.