Remont nawierzchni ulicy Szkolnej

 (link otworzy duże zdjęcie)

Już za kilka dni rozpocznie się remont ul. Szkolnej od kościoła do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego. Wyremontowana zostanie nawierzchnia asfaltowa oraz chodnik. Koszt inwestycji to ok. 250 000zł. Zadanie zostanie sfinansowane z Rządowego Programu Wsparcia Samorządów związanego z epidemią COVID-19.

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 09 października 2020 12:11

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

dsc_9024.jpg [7.21 MB]

Wyświetleń: 350

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.