MistrzowieAgro. Plebiscyt Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku

 (link otworzy duże zdjęcie)
W imieniu Arkadiusza Franasa, redaktora naczelnego "Gazety Wrocławskiej" mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele Gminy Wleń zostali nominowani do tytułów Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku w akcji Mistrzowie Agro - największym plebiscycie wiejskim i rolniczym w Polsce prowadzonym w naszym województwie przez "Gazetę Wrocławską" oraz ogólnopolski serwis i magazyn "Strefa Agro".
 
Nominacje do nagród uzyskali: Amelia Żygadło - sołtys Sołectwa Pilchowice, Dominika Wolska - sołtys Sołectwa Marczów, Józef Masztalerz - sołtys Sołectwa Bystrzyca, Karolina Kustra - sołtys Sołectwa Nielestno, Krystyna Sokołowska - sołtys Sołectwa Strzyżowiec oraz KGW Przeździedza, FIT MALINY z Bełczyny.
Kandydatów do nagród nominowali partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Główne nagrody w plebiscycie zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Warszawie. Do udziału w ceremonii wręczenia nagród zostaną zaproszeni także włodarze gmin, z których pochodzić będą laureaci.
Serdecznie zachęcam do wspierania reprezentantów gminy w akcji Mistrzowie Agro poprzez upowszechnienie wiadomości o akcji. Udział w plebiscycie to znakomita promocja nie tylko ich działalności, lecz także całego lokalnego środowiska.
Pełną informację o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.gazetawroclawska.pl/agro

Opublikowano: 02 października 2020 09:55

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 713

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.