Punkt Informacji Turystycznej we Wleniu

 (link otworzy duże zdjęcie)
Od września 2020 r. we Wleniu przy ulicy Św. Jadwigi Śląskiej działa punkt informacji turystycznej. Można tam uzyskać informacje o walorach, atrakcjach turystycznych oraz wydarzeniach w Gmine Wleń. W punkcie są do nabycia mapy i przewodniki, które ułatwią zwiedzanie regionu.
 
Informacja turystyczna czynna jest w piątki w godzinach od 14:00 do 18:00 a w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00.
tel: 514-865-763
e-mail: it@wlen.pl

Opublikowano: 21 września 2020 16:29

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 936

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.