Przedszkole w Pilchowicach zamknięte do odwołania

Przedszkole w Pilchowicach (link otworzy duże zdjęcie)
W związku ze stwierdzeniem przypadku zakażenia koronawirusem u jednego z przedszkolaków w Oddziale Przedszkolnym w Pilchowicach w porozumieniu z SANEPiDem oraz dyrekcją Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej podjęliśmy decyzję o zamknięciu oddziału w Pilchowicach do odwołania.
Dzieci z oddziału, ich rodzice oraz nauczyciele zostali objęci kwarantanną. W związku z wystąpieniem przypadku zakażenia COVID-19 w naszej gminie zwracam się z prośbą o przestrzeganie zaleceń w zakresie przeciwdziałania epidemii. Proszę pamiętać, że wirus jest mało groźny dla ludzi młodych, jednak przeniesiony przez nich na ludzi starszych może być nawet śmiertelny. Bądźmy odpowiedzialni!

Opublikowano: 08 września 2020 15:18

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 150

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.