Tymczasowa zmiana godzin pracy MGOPS we Wleniu

 (link otworzy duże zdjęcie)

W związku z nowymi zachorowaniami na terenie Gminy Wleń na COVID-19, Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wleniu informuje, iż w terminie od 7-11 września 2020r. Ośrodek będzie czynny w godz. od  8:00- 14:00.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w Ośrodku.

Wszelkie sprawy będą załatwiane bez zbędnej zwłoki, jednak ww. okresie preferowany będzie kontakt telefoniczny pod nr 757136583 lub mailowy mgopswlen@poczta.onet.pl

 

Źródło: MGOPS Wleń

Opublikowano: 07 września 2020 09:53

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 243

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.