Remont mostu w Strzyżowcu. Wyznaczony objazd.

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zarząd Dróg Powiatowych w Lwówku Śląskim uprzejmie informuje, że w dniach 24 sierpnia-30 października 2020 r. na drodze powiatowej nr 2491D w miejscowości Strzyżowiec wystąpią utrudnienia w ruchu spowodowane przebudową obiektu mostowego. W związku z tym wytyczony zostanie objazd jedną trasą w obu kierunkach.

Trasa objazdu: Siedlęcin – Jeżów Sudecki – Płoszczyna – Czernica – Nielestno

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Źródło: Zarząd Dróg Powiatowych w Lwówku Śląskim

Opublikowano: 24 sierpnia 2020 08:48

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1116

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.