Wyróżnienie Gminy Wleń w rankingu Wspólnoty

 (link otworzy duże zdjęcie)

Miło nam poinformować, że Miasto Wleń zajęło VIII miejsce w kategorii Małe Miasta w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA „Wykorzystanie środków funduszy z UE – inwestycje transportowe”.
Zapraszam tym samym do osobistego odbioru wyróżnienia podczas wieczornej Gali Inwestorów Samorządowych, która odbędzie się 7 października 2020 r. w ramach XVIII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów.
Ranking WSPÓLNOTY został opracowywany przez prof. dr hab. Pawła Swianiewicza z Uniwersytetu Warszawskiego.

Takiej treści pismo wpłynęło do Urzędu Miasta i Gminy we Wleniu. Dodam tylko, że nie zgłaszaliśmy się do tego rankingu oraz, że Gmina w związku z tym nie poniosła kosztów.
Jestem dumny z tego wyróżnienia, bo VIII miejsce w Polsce w rankingu najpoważniejszego pisma samorządu terytorialnego przy potencjale gospodarczym naszej gminy to potwierdzenie naszej skuteczności w pozyskiwaniu środków zewnętrznych.

Artur Zych
Burmistrz Miasta i Gminy Wleń


Źródło: Burmistrz Miasta i gminy Wleń

Opublikowano: 17 sierpnia 2020 10:00

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 193

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.