18 lipca czyli sobota pełna atrakcji!

Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki serdecznie zaprasza na wydarzenia kulturalne, które odbęda się w najbliższą sobotę (18 lipca br.) na rynku we Wleniu! W ofercie animacje kulturalne dla najmłodszych z artystą - Panem Dariuszem Milińskim. Późnym wieczorem zachęcamy do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu jakim jest pokaz filmu niemego z muzyką Marcina Pukaluka na żywo. Tego nie możecie przegapić :)

Dokładne informacje znajdują się na afiszu poniżej.

Źródło: oksit.wlen.pl


afisz_18_07_20.png

Opublikowano: 13 lipca 2020 13:55

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 304

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.