Odbiór odpadów z działalności rolniczej

 (link otworzy duże zdjęcie)

Przygotowaliśmy dla rolników program, który umożliwiał darmowe oddanie odpadów pochodzących z działalności rolniczej: foli rolniczej, siatki i sznurka do owijania balatów, opakowań po nawozach oraz worków typu Big Bag. W wyniku akcji sfinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska we Wrocławiu z terenu gminy wywieziono na składowisko w dniu 24 czerwca 2020r., 18 ton palstikowych odpadów.

 

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 25 czerwca 2020 07:45

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 91

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.